تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)
  • 1

 

چه مهرهایی بسازیم؟

همه ما میدونیم که در هر کسب و کاری محدودیت هایی وجود داردکه باید اون محدودیت ها رو رعایت کرد و به اون موارد در کار احترام گذاشت.

مهرسازی نیز مبری از این محدودیتها نیست و شما باید به این نکته توجه داشته باشین که اگر قراره به سمت این شغل بیاین باید برخی نکات رو رعایت کنید.

 

 

یکی از موارد و نکات بسیار مهمی که شما بایدرعایت کنید اینه که  شما نباید هر نوع مهری رو بسازین.شما باید مهرهایی رو بسازین که منع قانونی نداشته باشه و در چارچوب قانون باشه.

اگر قراره در شهرتون یه مهرسازی دایر کنید در ابتدای امر باید برای پروانه کسب اون اقدام کنید و برای این کار نیز باید به اداره امور صنفی مراجعه و مراحل اداری اون رو انجام بدین تا این مجوز و پروانه مربوط به کسب و کار خودتون رو دریافت کنید.

بعد از اینکه پروانه کسبتون رو دریافت کردین باید حواستون باشه که همه نوع مهر رو نمیشه ساخت.باید فعالیت شما کاملا در چارچوب قانون و قانونمند باشه.

ساخت بعضی از مهرها هیچ ایرادی نداره به طور مثال شخصی به شما مراجعه می کنه و به شما میگه یه مهر  اسم و شهرت برای من بسازین شما می تونید با یه بررسی کوچولو از کارت ملی یا شناسنامه اون شخص نسبت یه ساخت مهر اون فرد اقدام کنید. یا فردی از شما می خواد که یه مهر شماره حساب بانکی براش بسازین . ساخت این مهر هم اشکالی نداره .البته عزیزان دقت کنید که منظور من دقیقا چیه.

من دارم میگم مهر شاره حساب نه مهر خود بانک.

 

پیشنهاد شرکت مهروب:جعبه ابزار مهرسازی

مهر شماره حساب برای حساب های جاری و حساب هایی که دسته چک دارن ساخته میشه .

اما اگر شخصی به شما مراجعه کرد و از شما درخواست ساخت مهر بانک رو کرد بایداز اون فرد بخواین از بانک مربوطه برای شما نامه بیاورد،حتی اگر اون فرد رو بشناسین و بدونید که اون فرد کارمند بانکه یاحتی رئیس بانکه شما باید از او ن فرد بخواین برای شما نامه بیاره  یا به طور مثال فردی به شما مراجعه می کنه و از شمامیخواد تا مهر یکی از مدارس رو براش بسازین

 خب در این شرایط باید چی کار کرد؟

کاملا درسته ... باید از اون فرد تقاضا کرد که از اداره آموزش و پرور منطقشون نامه بیاره تا شما بتونین مهری رو که سفارش داده رو براش بسازین.

پس ما به این نتیجه می رسیم که اگر کسی از شما درخواست کرد تا براش یه مهر معمولی مثل مهر اسم یا شماره حساب بسازین سفارش اون فرد رو براش انجام بدین اما اگر کسی از شما درخواست مهر اداری داشت باید از اون فرد تقاضای نامه و درخواست از اداره مربوطه  کنید و پس از ارائه نامه به شما، نامه یا کپی اون رو نزد خودتون نگه داشته و یا شماره و تاریخ نامه رو ثبت و سپس نسبت به انجام سفارش مشتری خود اقدام نمائید.

بار دیگر به این نکته اشاره می کنم که اگه کسی از شما تقاضای ساخت مهر اداری نمود، شما حتی اگه اون فرد رو هم بشناسین باید ازش درخواست نامه اداری کنید،در غیراینصورت اگه اون فرد با اون مهر اداری مرتکب تخلفی شد شما هم مقصر و متخلف شناخته خواهید شد .....

دانلود فایل ویدیویی چه مهرهایی بسازیم؟

دانلود فایل صوتی چه مهرهایی بسازیم؟

نویسنده:سید محمد علوی

منبع:مهروب

 

 

 

   

مشاهده مقالات و مطالب مرتبط

 

آموزش کامل مهرسازی در محل زندگی شما

جعبه ابزار مهرسازی

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش مهرسازی در سه سوت

بسته مهرسازان

چرا مهرسازی؟