تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)
  • 1

فیلم وبینار راه اندازی شغل مهرسازی در 7 روز

همانگونه که از عنوان این محصول مشخص و پیداست با ملاحضه ی این محصول آموزشی به طور کامل متوجه خواهید شکه با انجام دادن چه مراحلی پس از هفت روز می توانیم صاحب شغل مهرسازی شویم به صورتی که از روزهفتم و هشتم بتوانیم از این حرفه کسب درآمد کنیم.

در ادامه به صورت اجمالی نگاهی خواهیم انداخت به مطالبی که در این محصول آموزش به آن دست خواهیم یافت:

معرفی حرفه ی مهرسازی

انواع مهر

اهمیت مهر ژلاتینی نسبت به سایر مدل های مهر

شغل مهرسازی برای چه افرادی مناسب می باشد؟

در کنار حرفه ی مهرسازی چه کارهای دیگر می توان انجام داد؟

کارهایی که باید در هفت روز انجام دهیم تا صاحب شغل مهرسازی شویم.

روز اول

روز دوم

روز سوم

روز چهارم

روز پنجم

روز ششم

روز هفتم

 

ویدیو معرفی فیلم وبینار راه اندازی مهرسازی در 7 روز

 

 

 شاید حواستان نباشد اما شما خیلی به آرزویتان نزدیک شده اید

وقتی یک نوجوان بودم یکی از آرزوهایم این بود که بتوانم مهر ژلاتینی بسازم.به هر شهری که می رفتم و تابلوی یک مهرسازی را می دیدم با خودم می گفتم آیامن هم می توانم یک روز یک مهرسازی داشته باشم و یا حداقل ساختن مهر را یاد بگیرم؟

با این رویا زندگی می کردم تا اینکه در یکی از روزهای زمستان 85 تبلیغ یک محصول آموزشی نظرم را جلب کردم روی آگهی را نگاه کردم و با شماره ی درج شده در آگهی تماس گرفتم،شماره کارت گرفتم و مبلغ رو به حسابشون واریز کردم و چند روز بعد محصول آموزشی از طریق پست به دستم رسید.

با شوق و ذوق نگاه کردم و بعد از اون دستگاه مهرسازی سفارش دادم و کارم رو شروع کردم،حالا به یک مهرساز حرفه ای تبدیل شده بودم و همه مرا در محل زندگی با عنوان یک مهرساز می شناختند، خیلی خیلی حس خوبی داشتم هم به آرزوی شغلی ام  رسیده بودم و هم در اجتماع وجه خاصی داشتم.

کم کم به کسب و کارم خدمات چاپ مثل کارت ویزیت،فاکتور،قبض،آگهی،پوستر،بنر و .. رو اضافه کردم و پس از مدتی طراحی سایت رو هم به خدماتم اضافه نمودم.

گذشت و گذشت و گذشت تا اینکه بعد از مدتی بنده سیدمحمد علوی با لطف خداتونستم  شرکت مهروب رو راه بندازم و خودم هم به عنوان مسئول آموزش در خدمت جوانان و مردم سرزمینم ایران باشم.

خیلی خوشحالم که هم اکنون در شرکت مهروب به هموطنان عزیزمون کمک می کنیم تا صاحب حرفه و درآمد بشن.

اگر مهرسازی رویای شما هم بوده و هست حالا وقتشه دیگه چی میخواین؟

همه چی دست به دست هم داده تا شما به آرزوتون برسین.

در فیلم وبینار راه اندازی شغل مهرسازی در 7 روز که توسط  شرکت مهروب تدارک دیده شده است شما به صورت قدم به قدم با راه اندازی یک مهرسازی آشنا خواهید شد به صورتی که پس از هفت  روز صاحب شغل مهرسازی خواهید شد. .دیگه چی می خواین؟با داشتن یک مهرسازی فقط یک گام فاصله دارید .

 

 

 

 در صورتی که تمایلی به پرداخت وجه به صورت آنلاین ندارید می توانید مبلغ 39000تومان را به شماره کارت 5892101507207591 بانک سپه  به نام آقای سید محمد علوی واریز نموده و  با شماره 09176858460 تماس حاصل نمایید یا تصویر فیش،همراه با آدرس ایمیل را به واتس اپ 09176858460 ارسال نموده تا فایل ها برای شما ایمیل شود.در صورتی که به صورت آنلاین پرداخت نمایید بلافاصله پس از پرداخت می توانید فایل ها را دانلود نمایید.

 

همچنین شما می توانید از طریق گوشی موبایل خود و با شماره گیری کد دستوری زیر نسبت به پرداخت مبلغ اقدام نموده و پس از دریافت کدپیگیری با شماره 52855480-071(شرکت مهروب)تماس گرفته تا لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شود.

کد دستوری عبارت است از:

5480#*97*788*

 

این محصول آموزشی باعث می شود زیر و بم شغل مهرسازی را بشناسید و با دیدی باز نسبت به ورود به این حرفه اقدام نمایید.

 

 

 

  هزینه این محصول گران نیست؟

هزینه ی این محصول آنقدر ارزان است که نیاز به هیچ توجیه قیمتی ندارد.پانزده هزار تومان هزینه ی یک عدد مینی پیتزا است.آیا محصولی که در مورد یک حرفه اطلاعات کافی به شما خواهد داد و قرار است شما را با یک حرفه ی پولساز آشنا کند که با ان کسب درآمد کنید به اندازه سه عدد بستنی ارزش ندارد؟

 

 وبینار توسط چه کسی برگزار شده است؟

وبینار توسط  سید محمد علوی مسئول آموزش شرکت مهروب برگزار شده است.فردی که تاحدودی آچار فرانسه شرکت مهروب می باشد و با ده سال سابقه در این زمینه می توانید پس از آموزش به صورت مستقیم (حضوری و تلفنی) از مشاوره و پشتیبانی ایشان نیز استفاده نمایید.

به محض پرداخت می توانید فایل ها را دانلود نمایید.

 ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول آموزشی:

 

 

 

 ما در شرکت مهر وب به اندازه ای به این محصول اطمینان داریم که به صورت صددرصدآن را ضمانت می کنیم به این صورت که هرکسی از کیفیت آموزش و حتی کیفیت فیلم این محصول راضی نبود کل هزینه را بدون قید و شرط به وی پس خواهیم داد.

 

واقعا دیگه برای تهیه این محصول آموزشی هیچ بهونه ای نباید داشته باشین

 

 

به محض پرداخت می توانید فایل ها را دانلود نمایید.

 

 

  

x