تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)
  • 1

 

سلام به همه ی کاربران و بازدیدکنندگان عزیز وب سایت mohrweb.ir

از امروز96/10/2قصد داریم با استفاده از این صفحه به تمامی سوالات احتمالی کاربران،بازدیدکنندگان و حتی مهرسازی های عزیز  و خلاصه ی کلام هر سوالی که در ارتباط با مقوله ی مهر و مهرسازی باشد جواب دهیم.

پس با ما همراه شوید.

شما می توانید سوالات خود را به سه طریق برای ما ارسال نمایید:

1-از طریق تلگرام به شماره 09176858460

2-از طریق ایمیل به آدرس:info@mohrweb.ir

3-از طریق فرم تماس با ما

لازم به ذکر است که باعضویت در کانال تلگرام شرکت مهروبمی توانید به جواب خیلی ازسوالاتتان برسید.پس یکی دیگر از پیشنهادات ما  عضویت در کانال تگرام مهروب می باشد.برای عضویت در کانال تلگرام اینجا را کلیک نمایید.

اما بریم سراغ سوالات شما:

1-چگونه تصاویر را در قالب مهر درج نمائیم؟(یا به عبارت صحیح تر چگونه از تصاویر در ساخت مهر استفاده نمائیم؟)

به این سوال در قالب یک فایل(شامل متن و  ویدیو)پاسخ داده شده است.برای مشاهده ی کامل این مقاله به منوی آرشیو مقالات سایت مراجعه نمائید.

2-چرا ادعا می کنید mohrweb.ir تنها وب سایت تخصصی مهرسازی در کشور می باشد؟

ما هنوز هم بر این باور هستیم که مهروب تنها وب سایت تخصصی مهرسازی در کشور عزیزمان ایران می باشد.قبول داریم که وب سایت های زیادی هستند که در زمینه ی آموزش مهرسازی فعالیت می نمایند اما همه ی آنها در کنار آن به آموزش و فروش مواردی دیگر مثل دستگاه چاپ سیلک و... هم می پردازند.همچنین خداگواهی چه سایتی را دیده اید که به اندازه ی مهروب و یا حتی نصف و حتی ربع آن مطالب آموزشی رایگان داشته باشد.

3-چگونه می توان با یک برنامه زمانبندی شده صاحب حرفه ی مهرسازی شد؟

برای کسب اطلاعات کامل تر و رسیدن به پاسخ این سوال پیشنهاد می کنیم روی این لینک کلیک نمایید.همچنین می توانید از این لینک نیز استفاده نمایید.

4-ساخت مهر ژلاتینی چند مرحله دارد؟

برای یافتن پاسخ این سوال می توانید به آرشیو مقالات سایت مراجعه نمایید.

5-در چه صورتی می توانیم از پشتیبانی شرکت مهروب در زمینه راه اندازی و ساخت مهر بهره مند شویم؟آیا برای این کار نیاز هست مبلغ خاصی خرید کرده باشیم؟

خیر.به هیچ عنوان.هر گونه سوال در حیطه ی مهرسازی را می توانید از طریق تماس تلفنی یا ایمیل از همکاران ما در شرکت مهروب بپرسید و جواب بگیرید.

در مورد خدمات پشتیبانی ،می بایست از محصولات شرکت مهروب استفاده نموده باشید(محصول دانلودی یا فیزیکی  و به هر تعداد و هر قیمیتی هم فرقی نمی کند)تا استفاده از خدمات بخش پشتیبانی برای شما اثربخش باشد،در غیراین صورت وقتی شما ابزاری در اختیار نداشته باشید پشتیبانی نیز تأثیر خاصی نخواهد داشت.

 

6-آینده ی شغل مهرسازی به چه صورت است؟

مهر همیشه کاربرد دارد و برای رسمیت بخشیدن به اسناد ومدارک لازم می باشد.به عنوان یک شغل دوم و یا در کنار شغل اصلی پیشنهاد می شود،به هیج عنوان از مهرسازی به عنوان شغل اصلی استفاده نکنید چرا که اینقدر کشش ندارد که تمام هزینه های زندگی شما را تأمین نماید ولی به شدت پرسود و باصرفه می باشد،چون شما با مبلغ اندکی می توانید وارد این حرفه شوید.

7-محدودیت اصلی شغل مهرسازی کدام است؟

اصلی ترین محدودیت شغل مهرسازی این است که شما نمی توانید هر گونه مهری را بسازید.جهت اطلاع بیشتر  اینجا را کلیک نمایید تا متوجه شوید که برای ساخت چه مهرهایی می بایست از سفارش دهنده درخواست نامه کتبی از ارگان ذی ربط نمایید.

 

 

این صفحه هر روز کامل تر شده و به سوالات بیشتری پاسخ داده خواهد شد.با ما همراه باشید.