تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)
  • 1

 

کتاب الکترونیکی آموزش راه اندازی شغل مهرسازی در 7 روز

برای راه اندازی هر شغل و حرفه ای ابزاری نیاز می باشد که باید در ابتدا آن ابزار را تهیه نمایید.

برای برخی حرفه ها علاوه بر فراهم کردن برخی مواد و وسایل  مورد نیاز، به فراگیری آموزش های لازم نیز نیازمند  می باشید و طبیعی است که اگر شما بخواهید در کار خود مسلط باشید می بایست آموزش شما عالی و درجه یک باشد.

معمولا وقتی کسی قصد دارد کار و حرفه ای را شروع کند در ابتدای راه گیچ و سردرگم است و دقیقا نمی داند باید از کجا شروع نماید.

وقتی شما تمایل دارید که مهرسازی دایر نمایید می بایست با ابزار مورد نیاز برای راه اندازی آن نیز آشنا باشید.باید بدانید برای راه اندازی یک مهرسازی به چه ابزاری نیاز دارید.

در این محصول شما را گام به گام و قدم به قدم با 7 مرحله راه اندازی یک مهرسازی آشنا نموده به ترتیبی که از روز هفتم برای دریافت سفارش و کسب درآمد اقدام لازم را به عمل آورید.

ما در این کتاب آموزشی طی 7 روز شما را با 7 گام اساسی و مهم برای راه اندازی یک دفتر مهرسازی آشنا می نماییم.

این کتاب به صورت جزء های کوچک تهیه شده به صورتی که شما حتی اگر اهل مطالعه نباشید نیز از مطالعه آن خسته نشده و تا پایان آن را مطالعه و بررسی نمایید.

این کتاب در 16 صفحه تنظیم شده که مطالعه تمام این 16 صفحه  به کمتر از ده دقیقه زمان نیاز دارد.

دانلود یک فایل  از کتاب به صورت کاملا رایگان

اگر تصمیم گرفته اید به حرفه  مهرسازی وارد شوید و یا اطلاعاتی از این حرفه به دست آورید تهیه و مطالعه این کتاب را به شما پیشنهاد می نماییم.

اگر هیچ اطلاعی از شغل مهرسازی ندارید پیشنهاد می کنیم حداقل کتاب رایگان زیر را دانلود نموده و مطالعه نمایید تا اطلاعات شما در مورد این شغل بیشتر و بیشتر و بیشتر شود

 

دانلود رایگان کتاب تصویری آموزش مهرسازی در سه سوت

 

سوالات متداول:

سوال اول:این کتاب برای چه کسانی مناسب می باشد؟

پاسخ:تمامی کسانی که تمایل دارند مهرسازی را به عنوان شغل اصلی یا شغل دوم خود انتخاب نموده و یا اطلاعاتی در مورد حرفه ی مهرسازی به دست آورند می توانند از این کتاب استفاده نمایند.

سوال دوم:هزینه تهیه کتاب چه قدر می باشد؟

پاسخ: هزینه این کتاب فقط و فقط 5000تومان می باشد.(معادل هزینه دو بستنی چوبی)

سوال سوم : چراکتاب رو به صورت رایگان منتشر نکرده اید و  این مبلغ به عنوان هزینه کتاب در نظر گرفته شده است؟

پاسخ: واقعیت ماجرا این است که انسان تا بهای چیزی را پرداخت نکند به نحو احسن  از آن استفاده نمی کند و نسبت به آن جدیت نشان نمی دهد. هدف از این مبلغ ناچیز برای این کتاب این بوده که فردی که کتاب را تهیه می نماید با کمال میل و جدیت آن را مشاهده و مطالعه نموده و نکات گفته شده در آن را به کار بندد.

سوال چهارم:پس از مطالعه این کتاب دقیقا چه چیزهایی را خواهیم آموخت؟

پاسخ: در این کتاب از نکته صفر شروع به کار مهرسازی تا نکته پایانی آن برای شما بیان شده است. همچنین نرخ انواع مهر نیز در کتاب درج شده تا اگر کسی تمایل به شروع سریع به این کار را دارد با تعرفه های انواع مهر نیز آشنا باشد.

سوال پنجم:آیا با دریافت این کتاب هدیه یا مزیت دیگری نیز دریافت خواهیم نمود؟

پاسخ: با دریافت این کتاب به اعضای خانواده مهروب خواهید پیوست و می توانید از پشتیباننی رایگان نیز بهره مند شوید.

سوال ششم : آیا این کتاب گارانتی نیز دارد؟

پاسخ: بله این کتاب  نیز همانند تمامی محصولات شرکت مهروب گارانتی دارد و در صورت عدم رضایت از کتاب مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

سوال  هفتم:به چه طریقی می توان این کتاب را تهیه نمود؟

این کتاب را می توانید به سه روش دریافت نمایید.این روش ها به شرح زیر می باشد:

1-پرداخت آنلاین از طریق سایت شرکت مهر وب به نشانی mohrweb.ir و دانلود کتاب ( در این روش لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.)

2-کارت به کارت

 در صورتی که تمایلی به پرداخت وجه به صورت آنلاین ندارید می توانید مبلغ 19000تومان را به شماره کارت 5892101507207591بانک سپه  به نام آقای سید محمد علوی واریز نموده و  با شماره 09176858460 تماس حاصل نمایید یا تصویر فیش،همراه با آدرس ایمیل را به واتس اپ  09176858460 ارسال نموده تا فایل ها برای شما ایمیل شود.در صورتی که به صورت آنلاین پرداخت نمایید بلافاصله پس از پرداخت می توانید فایل ها را دانلود نمایید.

 

 

 

   

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول :

ما در شرکت مهر وب به اندازه ای به این محصول اطمینان داریم که به صورت صددرصدآن را ضمانت می کنیم به این صورت که هرکسی از کیفیت این محصول راضی نبود هزینه را بدون قید و شرط به وی پس خواهیم داد.

 

 

 

 

مشاهده مقالات و مطالب مرتبط

 

آموزش کامل مهرسازی در محل زندگی شما

جعبه ابزار مهرسازی

آموزش تصویری مهرسازی ژلاتینی

بسته مهرسازان

چرا مهرسازی؟