تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)
  • 1

 

 

 طرح ها و قالب های آماده و قابل ویرایش برای ساخت مهرهای ژلاتینی

برای راحتی کار در ساخت مهر شما به قالب های از پیش طراحی شده نیاز دارید.در واقع قالب های از پیش طراحی شده به شما کمک می کند در دفعات بعدی، کار شما خیلی سریع تر انجام شود به طور مثال اگر شما بخواهید یک مهر اسم و شهرت بسازید می بایست یک قالب برای آن طراحی کنید وقتی که برای اولین بار این قالب را طراحی نمودید نیازی نیست که در دفعات بعد نیز مجددا قالب را طراحی کرده و فقط کافی است عنوان آن را تغییر دهید. اجازه بدین مطلب رو بیشتر براتون توضیح بدم تا خوب متوجه بشین به طور مثال شما می خواین یه مهر اسم و شهرت بسازین تحت عنوان سامان ساسانی. یه فایل رو با قالب مورد نظر برای این اسم طراحی می کنید و بعد از اینکه این مهر رو می سازین فرد دیگری به شما مراجعه کرده واز شما میخواد یه مهر اسم وشهرت دیگه طراحی کنید با عنوان حمزه صلحی پور، اینجا دیگه شما فقط با استفاده از قالب اسم و شهرتی که در اختیارتون هست فقط عنوان سامان ساسانی رو به حمزه صلحی پور تغییر داده و مهرتون رو می سازین.

حالا برای  ساختن مهر های گوناگون شما به قالب های مختلفی نیاز دارید.

برای مثال برخی از قالب ها به شرح زیر می باشد:

قالب اسم و شهرت

قالب شماره حساب

قالب مهرهای فروشگاهی

قالب مهرهای اداری

قالب مهرهای دایره

قالب مهرهای بیضی

قالب مهرهای سه گوش

قالب مهرهای مربع

قالب مهرهای مستطیل

و چندین قالب دیگه

ما برای راحتی کار شما پکیجی رو آماده نمودیم تحت عنوان قالب های ساخت مهر.

 

 

 

نمونه ای از قالب ساخت مهر را در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد:

برای ساخت مهر طرح شما می بایست با زمینه یکدست مشکی و نوشته ها و طرح شما یکدست سفید باشد همانند تصویر بالا

مشاهده و دانلود ویدیو نحوه استفاده از قالب های طراحی شده برای ساخت مهر

در این پکیج بیش از 40قالب ساخت مهر قرار داده شده و در واقع همه نوع قالب داخلش هست و شما رو از هرگونه طراحی برای ساخت مهر بی نیاز می کنه و شما فقط  می بایست با یه راست کلیک در کامپیوترتون عنوان یا عناوینش رو عوض کنید و مهرتون رو در کمتر از یه ربع بسازین.

 

حال به سوالات احتمالی که در ذهن شما نقش بسته پاسخ خواهیم داد:

1-پس از دانلود این محصول دقیقا چه چیزی دریافت خواهیم کرد؟

بعد از دانلود این محصول شما می توانید تمامی قالب های طراحی شده ساخت مهر را دانلود نموده و در ساخت مهر از آنها استفاده نمایید.

2-چند قالب ساخت مهر در این محصول گنجانده شده است؟

بیش از چهل قالب متنوع وکاربردی

3-آیا با تهیه این محصول مزایای دیگری نیز به ما تعلق می گیرد؟

اطلاعات تمام کسانی که این محصول را از طریق وب سایت شرکت مهر وب به نشانی www.mohrweb.ir تهیه نمایند ( شامل نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و آدرس ایمیل) ثبت خواهد شد و تمامی کسانی که این محصول را تهیه نمایند می توانند از پشتیبانی آموزش شرکت مهر وب استفاده نمایند.

همچنین قبل از تهیه فایل ویدیویی نیز می توانید با شماره 52855480-071 تماس گرفته و سوالات احتمالی خود را بپرسید.

4-چگونه این محصول را تهیه نماییم؟

با مراجعه به وب سایت شرکت مهر وب به نشانی www.mohrweb.ir می توانید هزینه این محصول را با استفاده از یکی از کارت های شتاب خود به صورت آنلاین پرداخت نموده و به محض پرداخت،لینک دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد که شما می توانید ویدیو را دانلود نمایید.

همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

5-آیا فقط به صورت آنلاین می توان این محصول را تهیه نمود؟

خیر.شما علاوه بر پرداخت آنلاین و دانلود قالب های ساخت مهر می توانید از طریق کارت به کارت نیز این محصول را دریافت نمایید.

 

 در صورتی که تمایلی به پرداخت وجه به صورت آنلاین ندارید می توانید مبلغ 79000تومان را به شماره کارت 5892101507207591 بانک سپه به نام سید محمد علوی واریز نموده و  با شماره 09176858460تماس حاصل نمایید یا تصویر فیش،همراه با آدرس ایمیل را به واتس اپ 09176858460 ارسال نموده تا فایل ها برای شما ایمیل شود.در صورتی که به صورت آنلاین پرداخت نمایید بلافاصله پس از پرداخت می توانید فایل ها را دانلود نمایید.

 

همچنین شما می توانید از طریق گوشی موبایل خود و با شماره گیری کد دستوری زیر نسبت به پرداخت مبلغ اقدام نموده و پس از دریافت کدپیگیری با شماره 52855480-071(شرکت مهروب)تماس گرفته تا لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شود.

کد دستوری عبارت است از:

5480#*97*788*

 

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول :

ما در شرکت مهر وب به اندازه ای به این محصول اطمینان داریم که به صورت صددرصدآن را ضمانت می کنیم به این صورت که هرکسی از کیفیت  این محصول راضی نبود کل هزینه را بدون قید و شرط به وی پس خواهیم داد.

 

                                                                                       

                                                                                                     

 

 

مشاهده مقالات و مطالب مرتبط

 

راه اندازی مهرسازی در 7 روز

آموزش کامل مهرسازی(ویدیو)

جعبه ابزار مهرسازی

قالب های ساخت مهر