تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)
  • 1

 

 

 

دانلود فایل ویدیویی چرا مهرسازی؟

دانلود فایل صوتی چرا مهرسازی؟

 

 

چرا مهرسازی؟

واقعا چرا مهرسازی؟

شاید این سوال برای شما هم پیش اومده باشه که چرا یه نفر داره به شما شغل مهرسازی رو پیشنهادمیده .

من در ادامه می خوام براتون روشن کنم که چرا بر این عقیده ام که مهرسازی رو به عنوان یکی از مواردی که می تونید در اون موفق باشین انتخاب کنید.

به چند دلیل:

1-مهرسازی رو می تونید به عنوان شغل دوم نیز انتخاب کنید و صرفانیاز نیست تمام وقت خودتون رو به این کار اختصاص بدین .

شاید بازم بگین در سایر اوقات چه کار کنیم؟

نگران نباشین در مورد اون هم براتون توضیح می دیم

به دو صورت میشه به این قضیه نگاه کرد:در حالت اول شما یه فرد بیکار هستید و مشکل اشتغال دارین و می خواین برای خودتون یه شغل  دست و پا کنید .هر چند که درآمد مهرسازی خوبه اما به تنهایی برای گذران زندگی کافی نیست.پس باید چیکار کرد.

شما حتما باید در کنار این کار ، کارهای دیگه ای رو هم انجام بدین ؟

چه کارهایی؟

 

پیشنهاد ویژه:آموزش کامل و ویدیویی مهرسازی

کارهایی که مرتبط با این حوزه هستش

مثل: طراحی کارت ویزیت،چاپ فاکتور،قبض،چاپ بنر،چاپ تراکت و مواردی از این دست

بله میدونم حتما دارین از خودتون می پرسین ما این کارها رو از کجا یادبگیریم؟

اصلاحالا فرض بر این که طراحی کارت ویزیت و فاکتور و قبض و مواردی از این دست رو کاملا بلد هستیم.تهیه ی لوازم و ملزومات و دستگاه های اینکار نیاز به سرمایه و مواد اولیه بسیار زیادی داره؟

ما چگونه این همه سرمایه رو جور کنیم؟

نیازی نیست شما همه ی این دستگاه ها رو خرید کنید.کافی است با یکی از همکاراتون در مرکز استان و یا شهرتون یه قرارداد داخلی ببندین و به صورت همکاری در فروش با همدیگه کار کنید.

به طور مثال اگه اون فرد هر متربنر رو 7000هزارتومان چاپ میزنه به شما که همکارش هستین روی هر متر حداقل حداقل 30درصد تخفیف میده یعنی اگه هر متر بنر رو 7000 تومان لحاظ کنیم یک متر بنر رو به شما میده 4900 تومان و شما روی هر متر بنر 2100تومان سود می کنید و همچنین می تونید از مشتریتون هزینه ی طراحی هم بگیرین.

امااین که چگونه این موارد رو یاد بگیرین اصلانگران نباشین ما بعد از آموزش مهرسازی و بعد از اینکه شما مهرسازی رو به طور کامل یادگرفتین میایم راجع به آموزش های بعدی و خیلی سریع طراحی و کار با این موارد رو نیز به شما آموزش خواهیم داد؟

اما حالت دوم اینه که شما شاغل هستین.کارمند ،معلم، استادانشگاه  و مواردی از این دست.

 در این صورت می تونیدروی مهرسازی به عنوان یه شغل پردرآمد وپاره وقت حساب ویژه ای بازکنید و در کنارش کارهایی مثل طراحی کارت ویزیت و فاکتور و قبض و مواردی از این دست رو هم انجام بدین.

3- و از همه مهمتر اینه که مهرسازی سرمایه خیلی خیلی خیلی اندکی نیاز داره . شما اگه بخواین برای خودتون  اشتغال زایی کنید ، به طور مثال بخواین یه فروشگاه بزنین حداقل حداقل باید بین 20 الی 30 میلیون تومان سرمایه داشته باشید، اما برای مهرسازی اصلا به  اینچنین سرمایه هایی نیاز نیست . در مهرسازی سرمایه اصلی تجربه و کیفیت کاری شماست.

4- شما می تونید مهرسازی رو در منزل نیز انجام بدین و حتما نیازی نیست که یه مکانی رو برای کسب و کار در نظر بگیرید هر چند که اگر این کار رو انجام بدین خیلی بهتره.

ماگام به گام و قدم به قدم با شما عزیزان همراه هستیم تا شما را به یک مهرساز حرفه ای تبدیل نماییم و به شما کمک کنیم  تا بتوانید برنامه ریزی بهتری برای آینده شغلی و درآمد خودتون داشته باشید.

نویسنده:سید محمد علوی

منبع:مهر وب

 

 

مشاهده مقالات و مطالب مرتبط

 

چگونه با راه اندازی یک مهرسازی صاحب شغل شویم؟

قالب های آماده ساخت مهر

بسته مهرسازان

دانلود کتاب الکترونیکی چگونه شغل مهرسازی می تواند ما را ثروتمند کند؟