تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)
جستجو   :  

آموزش راه اندازی شغل پاره وقت با کمترین سرمایه

آموزش راه اندازی شغل پاره وقت با کمترین سرمایه

حتما برای راه اندازی یک شغل پاره وقت که سرمایه کمی نیاز داشته باشد یا اصلا سرمایه نخواهد فکرهای زیادی به سرتان خطور کرده  و یا شاید هم اصلا فکری به ذهن تان نرسیده باشد  که البته حالت دوم خیلی بعید است.

در این مقاله می خوام یک شغل  پاره وقت خوب را به شما معرفی نموده و اثبات نمایم که چرا سرمایه بسیار بسیار اندکی می خواهد و همچنین پردرآمد نیز می باشد.

حالا این شغل پاره وقتی که سرمایه اندکی می خواد چیه؟

سوپرمارکته؟ نه بابا این که حداقل چند ده میلیون سرمایه می خواد.

راه اندازی گیم نت؟آخه کی گفته راه اندازی گیم نت سرمایه نمی خواد؟

بزار خودم بگم...............................مهرسازی بله مهرسازی

ساخت مهرهای ژلاتینی ساده و اتوماتیک یکی از معدود شغل هایی است  که با سرمایه ای بسیار اندک میشه راه اندازی کرد.اگه همین امروز که من دارم این مطلب رو می نویسم (13 شهریور 1395) یه نفر بخواد بیاد به سمت حرفه مهرسازی، می تونه فقط با سیصد و بیست هزار تومان کارش رو شروع کنه)

باورتون نمیشه اگه بگم با این سیصد و بیست هزار تومان هم می تونه دستگاه مهرسازی رو تهیه کنه و هم ملزومات برای شروع کار و صد البته آموزش مهرسازی و پشتیبانی آموزش و دستگاه و مهمتر از همه ضمانت همه ی محصولات.

در یه اطاق سه در چهار یا در یه پارکینگ و حتی زیر زمین می تونید کارتون رو شروع کنید و با تبلیغاتی که در منطقه تون انجام میدین می تونید پاسخگوی تمامی سفارشات باشید. همچنین در کنار اون می تونید کارهای دیگری رو هم انجام بدین که موجب افزایش درآمد شما بشه.

پیشنهاد شرکت مهروب:جعبه ابزار مهرسازی(دستگاه و کلیه لوازم مهرسازی)

در نظر داشته باشین کارهایی که با سرمایه اندک انجام میشه بار روانی بسیار کمی داره و انسان د ر انجام اونا خیلی نگران نیست، چون که هزینه بسیار کمی روی دوش اون فرد میزاره، اما بازدهی بسیار زیادی دارد.

 نویسنده : صابر مرزوقی

منبع : مهر وب

 

 

مشاهده مقالات و مطالب مرتبط

 

چگونه با راه اندازی یک مهرسازی صاحب شغل شویم؟

بسته مهرسازان

آموزش کامل مهرسازی (ویدیو)

 

 

تاریخ درج  :  1396/12/26  
تعداد بازدید تا کنون :3963

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی