تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)

علاقه مند به حرفه ی مهرسازی هستم و تازه می خوام برای شروع اقدام کنم

سلام بر شما علاقه مندان به حرفه ی مهرسازی

ما فرض را بر این می گیریم که شما تازه می خواهید مهرسازی را شروع نموده و هیچ سر رشته ای از این کار ندارید. در این حال باید چه کار کرد؟

 پیشنهاد می کنیم در ابتدای امر ازدوره کاملا رایگان آموزش مهرسلزی استفاده نموده تا اطلاعاتتان در مورد این حرفه تکمیل تر شود.

برای استفاده دوره کاملا رایگان  آموزش مهرسازی روی لینک زیر کلیک نمایید.

                                          دوره کاملا رایگان آموزش مهرسازی

 

شما می توانید از سه طریق مهرسازی را آموخته و وارد این حوزه شوید:

1-آموزش غیرحضوری

بهترین راه برای استفاده از روش آموزش غیرحضوری استفاده از جعبه ابزار مهرسازی می باشد.برای کسب اطلاعات کامل در مورد جعبه ابزار مهرسازی روی لینک زیر کلیک نمایید:

جعبه ابزار مهرسازی

2-آموزش حضوری

برای استفاده از آموزش حضوری می توانید به محل آموزش شرکت مهروب مراجعه نموده و پس از گذراندن آموزش حضوری و ساخت مهر ( زمان تقربی حدود دو الی سه ساعت)می توانید لوازم و دستگاه را نیز تحویل بگیرید.

برای استفاده از آموزش حضوری حتما باید از قبل با شرکت مهروب هماهنگ نمایید.جهت هماهنگی هر چه بیشتر با شماره 07152855480 تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش حضوری مهرسازی روی لینک زیر کلیک نمایید:

     آموزش حضوری مهرسازی

3-استفاده از طرح آموزش در محل

روش منحصر به فرد و اختصاصی دیگری که به صورت اختصاصی در شرکت مهروب استفاده شده است،استفاده از شیوه آموزش در محل می باشد که بر این اساس علاقه مندان به یادگیری مهرسازی می توانند این حرفه را در شهر محل زندگی خود بیاموزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح آموزش در محل روی لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش کامل در محل

 

با همه ی این تفاسیر اگر در مورد حرفه ی مهرسازی سوالی دارید و یا به مشاوره ی رایگان نیاز دارید می توانید با دفتر شرکت مهروب 07152855480 تماس حاصل نموده و در روزهای تعطیل نیز با همراه 09176858460در ارتباط باشید.

 

همچنین هم اکنون فرصت دارید تا با کلیک بر روی بنر زیر فیلم ویدیویی آموزش کامل مهرسازیرو با بیش از 70درصد تخفیف و فقط با مبلغ 5هزار تومان به جای 19000 تومان تهیه نمایید.