تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
  • محصول ویژه
  • محصولات
  • آموزش مهرسازی (دانلودی)

جعبه ابزار مهرسازی

جعبه ابزار مهرسازی شرکت مهروب شامل چه چیزهایی می باشد؟

دستگاه مهرسازی با قابلیت ساخت بیش از پانزده مهر به صورت همزمان

بسته مهرسازان که خود شامل: آموزش کامل  و ویدیویی مهرسازی،قالب های ساخت مهر،اسپری پررنگ کننده،ژلاتین قرمز درجه یک ، دسته مهرهای ساده، دسته مهرهای اتوماتیک،کاغذ کالک و... می باشد.

یعنی شما با در اختیار داشتن این جعبه ابزار کلیه ی لوازم مهرسازی را در اختیار خواهید داشت.

 

حتما شما هم با من هم عقیده اید که به محض شنیدن عنوان جعبه ابزار، ذهن انسان به سمت یک مجموعه کامل می رود، حالا جعبه ابزار هر چیزی که می خواهد باشد.

 

 

 

در کل همیشه جعبه ابزار معنی و مفهوم خاصی دارد و در مجموع می توان دو مفهوم را از آن استنباط نمود:1-همه چیز در کنار هم و در یک مجموعه کامل  2-قیمت کمتر نسبت به شرایط معمولی.

قیمت کمتر نسبت به شرایط معمولی یعنی چه؟ فرض کنید شما  پنج محصول را به طور مجزا خریداری کنید و قیمت آنها به طور مثال در مجموع چهارصد هزار تومان شود، طبیعی و بدیهی است که اگر فردی این پنج ابزار را در یک مجموعه کنار هم قرار داده و همزمان به فروش برساند، قیمت آن کمتر از حالت تکی می شود.

همین شرایط برای جعبه ابزار مهرسازی شرکت مهروب نیز اتفاق افتاده است.

 

 


ما در شرکت مهروب و برای کسانی که بخواهند به تازگی به جرگه مهرسازان بپیوندند خدمات زیر را را ارائه می دهیم تا خیلی سریع به جرگه مهرسازان بپیوندند.

 این خدمات به شرح زیر می باشد:

بسته مهرسازان(شامل آموزش کامل  و ویدیویی مهرسازی،قالب های ساخت مهر،اسپری پررنگ کننده،ژلاتین قرمز درجه یک ، دسته مهرهای ساده، دسته مهرهای اتوماتیک،کاغذ کالک و.. به صد و هشتاد و هفت هزار تومان)

دستگاه مهرسازی با قابلیت ساخت بیش از 15 مهر به صورت همزمان به مبلغ صد و هشتاد هزار تومان که در نهایت مجموع آنها سیصد و بیست و نه هزار تومان خواهد شد.

همچنین جزوه آموزش مهرسازی در 7 روز نیز همراه با این محصول به شما بزرگواران تقدیم خواهد شد.

در این جزوه آموزشی که به صورت یک فایل پی دی اف خدمت شما ارائه خواهد شد خواهید آموخت که چگونه در طی 7روز مهرسازی خود را راه اندازی نموده به نحوی که از روز هشتم شروع به فعالیت و کسب درآمد نمایید.

حال اگر فردی که قصد دارد مهرسازی رو به صورت حرفه ای آموزش ببیند و مواد و لوازم کامل همراه با ضمانت و پشتیبانی رو نیز در اختیار داشته باشه، می تواند از جعبه ایزار مهرسازی استفاده نماید.این محصول به صورت انحصاری در اختیار شرکت مهروب قرار دارد.

 

 

 

فردی که جعبه ابزار مهرسازی را از طریق سایت شرکت مهروب و یا سایر روش ها سفارش دهد تنها می بایست مبلغ سیصد و شصت و نه  هزار تومان را پرداخت نماید که با این مبلغ همه ی موارد ذکر شده در بالا شامل دستگاه مهرسازی با قابلیت ساخت بیش از 15 مهر به صورت همزمان، آموزش کامل و ویدیویی ساخت مهرهای ژلاتینی ساده و اتوماتیک،قالب های ساخت مهر، اسپری پررنگ کننده،ژلاتین قرمز درجه یک ، دسته مهرهای ساده، دسته مهرهای اتوماتیک،کاغذ کالک و.. برای وی در هر نقطه ای از کشور که باشد ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال نیز بر عهده شرکت مهروب می باشد.

با سفارش جعبه ابزار مهرسازی فرد مبلغ سی هزار تومان کمتر پرداخت می نماید.

 

 

 

 

 

پس منطقی است که انسان در هر شرایطی که قصد انجام کاری را دارد از  جبه ابزارها استفاده نماید که جعبه ابزار مهرسازی شرکت مهر وب یکی از آنها می باشد.


سایر روش های دریافت این محصول:

اگر به هر دلیلی تمایل ندارید این محصول را به صورت آنلاین سفارش دهید می توانید از روش های زیر استفاده نمایید:

 ______________________________________________________________________

واریز مبلغ 369000 تومان به حساب 1817885337 بانک ملت و یا شماره کارت 6104337850817006 بانک ملت به نام سید محمد علوی مدیر و مسئول آموزش  شرکت مهر وب

_______________________________________________________________________

پرداخت مبلغ 369000 تومان از طریق گوشی موبایل و با شماره گیری کد دستوری زیر:

5480#*97*788*

              پس از پرداخت با هر یک از روش های بالا و پس از دریافت کدپیگیری با شماره 52855480-071(شرکت مهروب)تماس گرفته تا محصول از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال شود.

 

البته اگر محصول را به روش آنلاین سفارش دهید اطلاعات شما شامل نام و نام خانوادگی،آدرس ، ایمیل و شماره تماس شماره در سایت ثبت و توسط همکاران ما قابل رویت خواهد بود وبلافاصله در هر کجای کشور عزیزمان که باشید  سریعا محصول برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

ضمانت محصول:

این محصول نیز همانند سایر محصولات شرکت مهر وب دارای گارانتی می باشد.

 

 

 

نظرات صوتی تعدادی از کسانی که با  این محصول، به ساخت مهر مشغول شده اند:

 

نظر آقای جلیلیانی از بندرعباس

 

 

مشاهده مقالات و مطالب مرتبط

 

راه اندازی مهرسازی در 7 روز

آموزش کامل مهرسازی(ویدیو)

جعبه ابزار مهرسازی

قالب های ساخت مهر

 

بازدید امروز این صفحه : 3
تعداد بازدید تا کنون : 1755